Od blisko dwóch tygodni osiemdziesiąt dwie najpiękniejsze kobiety z całego świata przebywają w Polsce, a już 4 grudnia, podczas gali finałowej w Krynicy – Zdrój, jedna z nich zdobędzie koronę Miss Supranational 2015.

26 listopada Kraków przez jeden dzień był stolicą piękna. To właśnie tu przyjechały kandydatki do korony Miss Supranational 2015. Krakowianie i turyści mogli podziwiać najpiękniejsze dziewczyny na Starym Rynku, pod Wawelem, na Kazimierzu, a także w Muzeum Inżynierii Miejskiej. Na zakończenie pobytu w Małopolsce odwiedziły nasz skarb narodowy, Kopalnię Soli "Wieliczka", którą był zachwycone. Kandydatki nie wierzyły, że to, co widzą, jest wykute w soli.

Najpiękniejsze kobiety świata wrócą na Małopolskę z początkiem grudnia, by 4 grudnia walczyć o tytuł Miss Supranational 2015 w Krynicy – Zdrój. Następny przystanek – Łódź.

Konkurs Miss Supranational odbędzie się już po raz siódmy, a Polska jest jego gospodarzem już szósty rok. Dotychczas koronę zdobyły trzy Europejki, dwie Azjatki i jedna piękność z obu Ameryk. Aktualnie panującą Miss jest Asha Bhat z Indii.

4 grudnia hala lodowa MOSiR w Krynicy - Zdrój, a za pośrednictwem Telewizji POLSAT, Polska i cały świat, staną się świadkiem międzynarodowego wydarzenia z udziałem osiemdziesięciu dwóch najpiękniejszych kobiet świata, które walczyć będą o koronę Miss Supranational 2015. 

Transmisja z gali Miss Supranational 2015 4 grudnia, o godzinie 20:05 w Telewizji POLSAT.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Miss Polski 2015 - Zobacz finalistki tegorocznego konkursu Miss Polski! To aż 31 piękności! [FOTO]