Kasia Włodarek ma 26 lat i jest w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Robie obecnie także specjalizację z zakresu dermatologii. W przyszłości chciałaby dalej rozwijać się naukowo w dziedzinie medycyny, a być może nawet kształcić młodych lekarzy! Wolny czas najchętniej spędza z książką czy ćwicząc rysunek, ale też aktywnie - na rowerze czy siłowni. Jej ulubioną formą aktywności jest pole dance. Uwielbia podróżować, poznawać nowe miejsca i kultury. Jest też wierną fanką siatkówki. Czy którekolwiek z jej zainteresowań lub hobby zrobi wrażenie na jurorach tegorocznego  konkursu Miss Universe? I kiedy ten się dokładnie odbędzie?

Miss Universe 2017 - gdzie i kiedy finał konkursu?

Gala finałowa Miss Universe 2017 odbędzie się 26 listopada w Las Vegas. W konkursie weźmie udział ponad 90 kandydatek z całego świata. Miss Universe to najbardziej prestiżowy konkurs piękności na świecie, na który zwyczajowo wyjeżdżają zwyciężczynie konkursu Miss Polonia. Dlaczego zatem w tym roku pojedzie na niego II Wicemiss?

„To dość nietypowa sytuacja, gdy w jednym roku odbywają się aż dwa finały konkursu Miss Universe. Gala, w której uczestniczyła Izabella Krzan, w lutym br. na Filipinach była niejako przesunięta z roku 2016. Najbliższy konkurs Miss Universe jest organizowany w ramach edycji 2017. W związku z tym, że termin Miss Universe, zbiegł się z planowanym na listopad finałem Miss Polonia 2017, postanowiliśmy wydelegować do Las Vegas Kasię Włodarek. Zwyciężczyni wyborów Miss Polonia 2017, które przypadają także na 26 listopada, weźmie udział w kolejnej edycji Miss Universe w 2018 roku.” – wyjaśnia Igor Włodarczyk, PR Manager konkursu Miss Polonia

Miss Universe 2017 - przygotowania do finału

Obecnie trwają przygotowania Kasi Włodarek do wyborów Miss Universe. Już niedługo poznamy projektantów jej sukni finałowej jak i sukni narodowej na konkurs. Czy za jej kreacje, tak jak w tamtym roku, będą odpowiedzialni Natasha Pavluchenko i marka Laurelle? Tego dowiemy się już wkrótce.

Tymczasem zajrzyjcie do naszej GALERII, gdzie znajdziecie zdjęcia pięknej Kasi Włodarek. Ma szansę na wysokie miejsce w tegorocznym konkursie Miss Universe?