Kto został Miss Universe 2017? Wyniki poznaliśmy podczas gali finałowej, która odbyła się w niedzielę, 26 listopada w Las Vegas. Tytuł królowej piękności zdobyła 22-letnia Demi-Leigh Nel-Peters z Republiki Południowej Afryki. Tytuł pierwszej wicemiss odebrała Laura Gonzalez, miss Kolumbii, natomiast drugiej wicemiss - Davina Bennett z Jamajki. Nowa Miss Universe działa aktywnie na rzecz praw kobiet, propaguje wiedzę o chorobach HIV i AIDS, a za jeden z największych problemów uważa zróżnicowanie zarobków mężczyzn i kobiet. A jak poradziła sobie reprezentantka Polski - Katarzyna Włodarek?

Miss Universe 2017 - kto wygrał?

Podczas konkursu Miss Universe, Polskę reprezentowała 26-letnia Katarzyna Włodarek. W konkursach piękności debiutowała jeszcze jako nastolatka - w 2007 roku została IV Wicemiss Polski Nastolatek. W 2014 roku zdobyła drugie miejsce w konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego, a nawet reprezentowała już Polskę w finale konkursu Miss Model of the World w Chinach. Co ciekawe, do Las Vegas pojechała nie jako laureatka, ale jako II Wicemiss Polonia. Wszystko przez to, że w tym roku odbywają się aż dwa finały konkursu Miss Universe. 

Niestety Katarzyna Włodarek - reprezentantka Polski w konkursie Miss Universe 2017, nie zajęła żadnego istotnego miejsca.

POLECAMY TEŻ: MISS POLONIA 2017 Koronę zdobyła 27-letnia Agata Biernat! Kim jest nowa Miss? [ZDJĘCIA]

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda nowa Miss Universe 2017 --->