Miss Universe 2018 wybrana! Została nią Miss Filipin, Catriona Gray. Piękność na co dzień pracuje jako modelka, jest więc wysoka, szczupła i obdarzona wielką urodą. Gray ma 24 lata. Doceniono ją jednak nie tylko za walory fizyczne, ale także za działalność charytatywną. Pierwszą wicemiss została Miss RPA, a drugą Miss Wenezueli. Do finałowej dziesiątki najpiękniejszych kobiet świata nie weszła pierwsza w historii transseksualna kandydatka - Angela Ponce. A dokąd dotarła Polka, Magdalena Swat, w finale Miss Universe? Sprawdź PONIŻEJ.

Miss Universe 2018: Magdalena Swat w dwudziestce najpiękniejszych

Polka, Magdalena Swat, znalazła się w dwudziestce najpiękniejszych kandydatek do tytułu Miss Universe 2018. Przypomnijmy, że Swat ma 27 lat i pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego. Ma 173 cm wzrostu.Do tego samego etapu konkursu 6 lat temu przeszła Marcelina Zawadzka. Finał Miss Universe 2018 odbył się w niedzielę, 16 grudnia, w Bangkoku. W konkursie wystartowały aż 93 kandydatki z całego świata. Wygrała Catriona Gray z Filipin.Zobacz zdjęcia Miss World 2018 w GALERII.

Magdalena Swat w "Top Model"

Magdalena Swat była uczestniczką programu "Top Model". Brała udział w pierwszej edycji show TVN, jaka odbyła się aż 8 lat temu. Swat była też modelką w kolejnym programie produkcji TVN - "Project Runway", a także brała udział w amerykańskim show "Model Turned Superstar". Swat zaczynała jako drobna dziewczyna z rudymi włosami, dziś jest piękną, seksowną blondynką. Aż trudno ją rozpoznać na zdjęciach z początków kariery! Metamorfoza Magdy Swat robi wrażenie - zobaczcie sami>>