Miss World to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności na świecie. Jego kolejna edycja odbyła się wczoraj wieczorem w National Harbor w Stanach Zjednoczonych. Wówczas to jurorzy z całego świata wybierali najpiękniejszą kobietę globu 2016 roku. Tytuł Miss World trafił do pięknej reprezentantki Portoryko. Jak poradziła sobie Polka?

POLECAMY: MISS SUPRANATIONAL 2016 Reprezentantka Indii zdobyła koronę!

O koronę Miss World walczyło 117 kandydatek z całej kuli ziemskiej. Piękne miss z całego świata przez trzy tygodnie przygotowywały się do finałowej gali. Polskę reprezentowała 19-letnia Miss World Poland, Kaja Klimkiewicz. Kai nie udało się niestety sięgnąć tym razem po żadne wyróżnienie.

Polka nie dostała się niestety nawet do ćwierćfinałowej dwudziestki. Wśród pięciu finalistek znalazły się za to reprezentantki tak egotycznych i odległych od nas państw, jak Kenia, Portoryko, Indonezja, Dominikana i Filipiny. Z tej piątki naprawdę trudno było wybrać tę najpiękniejszą!

ZOBACZ KONIECZNIE: IZABELLA KRZAN już przymierza suknie na Miss Universe!

Drugą wicemiss została Natasha Mannuela z Indonezji a pierwszą wicemiss -  Yaritza Miguelina Reyes Ramirez z Dominikany. Finalnie korona Miss World trafiła na głowę Stephanie Del Valle z Portoryko. Kandydatka z tego kraju zachwyciła nie tylko idealną urodą, ale także promiennym uśmiechem i bajkową, różową suknią.

CZYTAJ TEŻ: MISS POLSKI 2016 Paulina Maziarz zdobyła tytuł najpiękniejszej Polki!

Jak Wam się podoba nowa Miss World, Stephanie Del Valle? Jest tak samo ładna jak wybrana ostatnio w Polsce Miss Supranational, pochodząca z Indii Srinidhi Shetty?