Niestety, Miss Polski nie miała w tym roku szczęścia. A szkoda, bo to naprawdę piękna kobieta. Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska nie weszła niestety do finałowej dziesiątki, co nie zmienia faktu, że pięknie i dumnie reprezentowała nasz kraj zarówno podczas zgrupowania, jak i w trakcie samej gali finałowej. Kim jest zatem Manushi Chhillar, która wygrała sobotni finał konkursu?

Manushi Chhillar - kim jest Miss World 2017?

Manushi Chhillar pokonała w konkursie ponad sto kandydatek. W czerwcu wystartowała w konkursie Femina Miss India, gdzie dostała tytuł Miss Foto, a tym samym szansę na udział w konkursie Miss Świata. Poza tym ma wiele innych sukcesów na swoim koncie. Otrzymała nagrodę People's Choice Awards w kategorii "Top modelka", jest także współzałożycielką fundacji charytatywnej "Beauty with a Purpose", która zbiera pieniądze na rzecz różnych akcji humanitarnych na całym świecie. Wygląda więc na to, że w fiale konkursu jury doceniło nie tylko urodę Hinduski, lecz także jej zaangażowanie w sprawy społeczne i humanitarne.

Miss Polski na Miss World

Polskę na konkursie Miss World 2017 reprezentowała Magdalena Bieńkowska - studentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Bieńkowska zdobyła tytułu Miss Polski 2015 i już raz reprezentowała nasz kraj w międzynarodowym konkursie. Było to rok temu podczas Miss International 2016. Wówczas znalazła się w ścisłym finale. Tym razem się jej to nie udało. Zgadujemy, że to jedynie kwestia tego, że w jury było w tym roku bardzo wielu amantów hinduskiej urody ;-)

A jak wyglądała sama gala? I jej zwyciężczyni? Sprawdźcie w naszej GALERII ;-)