Tegoroczna gala finałowa konkursu Mister Polski 2016 już za kilka dni. Plebiscyt zostanie rozstrzygnięty 6 listopada. 14 finalistów konkursu pokazało się już wcześniej w casulaowych dżinsach oraz w skąpej, seksownej bieliźnie. Teraz przyszła pora na zupełnie inne męskie wcielenie. Tym razem panowie pokazali się w eleganckich, klasycznych i ponadczasowych garniturach. I od razu skradli niejedno damskie serce!

POLECAMY! MISTER POLSKI 2016 Finaliści konkursu w samej bieliźnie! Mamy ich gorące zdjęcia!

Podczas gali finałowej konkursu Mister Polski 2016 na scenie zaprezentuje się 14 finalistów, którzy ubiegają się o miano najprzystojniejszego mężczyzny w kraju. Panowie pokażą się na scenie w strojach sportowych, casualowych oraz w samej bieliźnie. O tym, czy będzie ona na nich pasować, mogliście się przekonać na Gala.pl już tydzień temu! Teraz panowie postanowili udowodnić, że równie dobrze, jak w kąpielówkach, czują się i wyglądają w lookach znacznie bardziej konserwatywnych. I jak pomyśleli – tak zrobili!

Każdy z uczestników wyścigu do tytułu Mister Polski miał za zadanie zapozować w eleganckim garniturze marki Pawo. I każdy z nich zaprezentował go idealnie! Czy jednak tak samo dobrze panowie będą się czuli w nich w świetle reflektorów podczas gali finałowej plebiscytu?

POLECAMY TEŻ: MISTER POLSKI 2016 Znamy finalistów tegorocznej edycji konkursu. Zobacz ich wszystkich!

Zwycięzcę tegorocznego konkursu poznamy podczas wielkiego finału plebiscytu w warszawskim Hotel Airport Okęcie już 6. listopada.

Jak myślicie, który kandydat ma największe szanse na odebranie „korony” obecnie panującemu Rafałowi Jonkiszowi? Czy któryś z nich zrobi tak samo oszałamiającą karierę jak Rafał Maślak? Za którego trzymacie kciuki?