W tym roku przed szansą na medialny sukces i zwycięstwo w konkursie Mister Polski 2017 staje dwudziestu kandydatów, którzy już 3 września zawalczą o tytuł największego polskiego ciacha. Który z nich ma szansę na wygraną, wraz z którą dostanie przywilej reprezentowania Polski na konkursie Mister World 2018? Zobaczcie ich zdjęcia?

O tytuł Mistera Polski 2017 walczy dwudziestu uczestników: Damian Trepka, Arkady Zadrożny, Kamil Popławski, Radosław Leśniak, Jakub Kucner, Damian Rezlerski, Michał Lembicz, Patryk Stempniak, Łukasz Białach, Karol Kowalik, Jacek Stefaniak, Mateusz Brejnak, Sandro Sołowiej, Bartosz Krukowski, Ahmad Matar, Wojciech Samojluk, Michał Szer, Wojciech Fortuna, Łukasz Zarazowski i Mateusz Jarzębiak.

ZOBACZ: MISTER POLSKI 2017 Mamy zdjęcia wszystkich finalistów bez koszulki! Który najseksowniejszy? [GALERIA]

Finaliści mają już za sobą kilka sesji zdjęciowych, wystąpili m.in. w strażackiej odsłonie oraz w samej bieliźnie. Teraz zrobili sobie zdjęcia w stylizacjach inspirowanych starorzymskimi gladiatorami oraz hitowym serialem "Gra o Tron". Który w tej filmowej niemal odsłonie wygląda najlepiej? Przekonajcie się w naszej GALERII ;-)

Finał wyborów Mister Polski 2017 odbędzie się już 3 września w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Galę finałową poprowadzą Klaudia Wiśniowska i Mateusz Hładki. Transmisję wydarzenia będzie można obejrzeć na żywo m.in. na fanpage’u konkursu na Facebooku. Będziecie ją oglądać?