Otóż dyrektor konkursu Mister Polski 2017 podjął decyzję o tym, że w tym roku do finału przejdzie nie 16, a 20 finalistów. A wszystko to z racji na fakt, że konkurs w tym roku świętuje swoje 20-lecie! Dlatego też najpierw z 35 kandydatów wyłoniono zaplanowaną szesnastkę, a kiedy ci, którzy odpadli z rozgrywki, byli już skłonni wracać do hotelu, aby pakować walizki, prowadząca galę Klaudia Wiśniowska otrzymała informację o tym, że do finału przejdzie jeszcze kolejnych czterech panów. Suma summarum  w tegorocznym finale konkursu Mister Polski 2017 o szarfę zwycięzcy powalczy zatem dwudziestu prawdziwych przystojniaków. Kim oni są? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)

Przypomnijmy, obecnie tytuł Mister Polski nosi 19-letni Jan Dratwicki. Na jesieni młody kulturysta będzie musiał się pożegnać jednak z zarówno z tym tytułem, jak i szarfą, która za każdym razem przysługuje zwycięzcy tego plebiscytu.

Półfinał konkursu Mister Polski 2017 odbędzie się już na jesieni. Tymczasem zajrzyjcie do naszej GALERII i sprawdźcie, czy w grupie finalistów konkursu znaleźli się Wasi faworyci!

Naszych tam nie brakuje!