Mistera Polski 2018 poznamy już na początku nowego roku. Do tego czasu tytuł dzierży wciąż Jakub Kucner. Kilkunastu nowych finalistów w wieku od 18 do 28 lat ma już za sobą kilka zgrupowań oraz sesji zdjęciowych. Podczas jednej z nich seksowni kandydaci stanęli przed obiektywem fotografa bez koszulek, prezentując swoje nagie torsy. Efekty możecie podziwiać już teraz w naszej GALERII. Z kolei więcej informacji na temat gali finałowej wyborów Mistera Polski 2019 znajdziecie poniżej.

Mister Polski 2018 - finaliści

Do finału wyborów Mistera Polski 2018 dostało się tym razem 17 młodych i przystojnych mężczyzn z całej Polski. Są wśród nich umięśnieni trenerzy personalni i modele, ale także studenci, barber, architekt wnętrz i pielęgniarz. Pełna lista tegorocznych kandydatów przedstawia się następująco:

 1. Mateusz Badowicz
 2. Adam Chojnowski
 3. Konrad Cupiał
 4. Michał Grudzień
 5. Damian Habiera
 6. Mateusz Jaroszewski
 7. Marcin Kałużny
 8. Konrad Ksepka
 9. Marcin Moczulski
 10. Adam Pecyna
 11. Igor Sikorski
 12. Miłosz Socha
 13. Amadeusz Sulisz
 14. Krzysztof Ślawski
 15. Jakub Tarnawski
 16. Michał Zachowicz
 17. Tomasz Zarzycki

Wybory Mister Polski 2018 - data, miejsce

Gala finałowa Mister Polski odbędzie się 9 stycznia 2019 w warszawskim Teatrze Capitol (ul. Marszałkowska 115). Początek o godz. 20:00. Bilety na wybory można jeszcze kupić za pośrednictwem strony internetowej teatru www.teatrcapitol.pl.

Finaliści Mister Polski 2018 bez koszulki

Czym musi się cechować idealny kandydat na Mistera Polski 2018? Odpowiedź na to pytanie zdradził przewodniczący jury konkursu.

Nowy Mister Polski powinien mieć to coś w sobie co przyciąga uwagę. Musi się czymś wyróżniać, aby to na nim był skupiony wzrok i zainteresowanie. Kamera go powinna lubić, bo przed nim  wywiady i udziały w programach. Najprzystojniejszy mężczyzna Polski to przede wszystkim sympatyczny chłopak, wysoki, dobrze zbudowany ,znający angielski, który potrafi oczarować  otoczenie - powiedział Norbert Dąbek.

Zobacz rozbierane zdjęcia wszystkich kandydatów do tytułu Mister Polski 2018 w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Finaliści MISTER SUPRANATIONAL 2018 w kąpielówkach [ZDJĘCIA]