Gdzie oglądać galę Mister Polski 2018? Transmisja z finału wyborów najprzystojniejszego Polaka rozpocznie się w środę, 9 stycznia wieczorem. Warto wiedzieć, że w tym roku relacja na żywo dostępna będzie tylko online. Podczas show prowadzonego przez Barbarę Pasek i Mateusza Szymkowiaka nie tylko poznamy następcę Jakuba Kucnera, ale także zobaczymy muzyczne występy gwiazd. Wszystkie szczegóły na temat transmisji z gali finałowej Mister Polski 2018 do sprawdzenia PONIŻEJ.

Mister Polski 2018 - gdzie oglądać?

W tym roku finału wyborów Mistera Polski nie pokaże żadna stacja telewizyjna. Transmisja z gali Mister Polski 2018 dostępna będzie jedynie w internecie. Relację online na żywo będzie można śledzić od godz. 19:50 na oficjalnym kanale YouTube konkursu.

Mister Polski 2018 - gwiazdy muzyczne

Kto wystąpi na gali Mister Polski 2018? Znamy już odpowiedź na to pytanie. Muzycznymi gwiazdami gali finałowej wyborów najprzystojniejszego Polaka będą Gosia Andrzejewicz i Marek Kaliszuk, czyli zwycięzca drugiej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zobacz wspólne zdjęcie wszystkich kandydatów do tytułu Mister Polski 2018 oraz najlepsze ujęcia z ubiegłorocznej gali w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MISTER POLSKI 2018 Zdjęcia finalistów w samej bieliźnie [FOTO]