Znamy wyniki konkursu Mister Polski 2019. O tytuł walczyło 28 przystojnych i wysportowanych mężczyzn w wieku od 19 do 29 lat, wyłonionych spośród 240 kandydatów z całej Polski. Finaliści spędzili ostatnie tygodnie na intensywnych treningach i przygotowaniach, m.in. na zgrupowaniu w Hotelu Mistral w podwarszawskich Markach. Gala finałowa, którą poprowadzili tancerka Lenka Klimentowa i dziennikarz Mateusz Szymkowiak, odbyła się w środę, 6 listopada, w Warszawie w Teatrze Capitol. Decyzją jury pod przewodnictwem biznesmena i filantropa, Norberta Dąbka, nowym Misterem Polski został Daniel Borzewski. Co wiemy na temat następcy Tomka Zarzyckiego? Sprawdź już teraz poniżej.

Kim jest Mister Polski 2019?

Zdobywca tytułu najprzystojniejszego Polaka 2019 roku pochodzi z Warszawy i na co dzień zajmuje się tańcem. Ma 23 lata. Jego poczynania prywatne i zawodowe możecie śledzić na bieżąco obserwując jego profil na Instagramie (@daniel.borzewski).

Sprawdź, co Mister Polski 2019, Daniel Borzewski, mówi sam o sobie:

W Warszawie rozwijam swoją pasję jaką jest taniec. 

Na co dzień współpracuję z grupą taneczną Volt Agustina Egurroli, gdzie spełniam się jako tancerz. Współpraca ta umożliwiła mi udział w największych polskich produkcjach telewizyjnych takich jak: „Mam Talent”, „The Voice of Poland”, „Dance Dance Dance”, „Taniec z Gwiazdami” czy „Jaka to melodia”. Tańczyłem również na wielkich estradach dla licznej publiczności podczas festiwali w Opolu, corocznych imprez sylwestrowych w Warszawie i Zakopanem oraz brałem udział w teledyskach polskich gwiazd. 

Dodatkowo zajmuję się poprowadzeniem social media grupy tanecznej Volt, oraz stronami internetowymi agencji tanecznej oraz Agustina Egurroli

- zdradza Daniel Borzewski.

Mister Polski 2019 - wyniki

  • Mister Polski 2019 - Daniel Borzewski
  • I wicemister - Aleksander Ramutkowski
  • II wicemister - Bartosz Andrzejczak
  • III wicemister - Bartłomiej Kurowski
  • IV wicemister - Adrian Pęter

W tym roku po raz pierwszy przyznano także tytuł Mistera Mediów. W wyniku głosowania dziennikarzy został nim Krystian Wojtkiewicz.

Zobacz seksowne zdjęcia Daniela Borzewskiego - nowego Mistera Polski - już teraz w naszej GALERII >>

>> Mister Polski 2019: sprawdź, kim są finaliści i zobacz ich nagie ZDJĘCIA