Już jutro wieczorem po raz pierwszy odbędzie się finał międzynarodowego konkursu dla mężczyzn – Mister Supranational 2016. Co ważne – rozegra się on w polskim kurorcie zimowym Krynica Zdrój. Formuła konkursu będzie ogromną niespodzianką dla widzów! Póki co możemy jedynie zdradzić, że będzie to format inny od tych, które są aktualnie wzorcem na świecie. 

ZOBACZ: RAFAŁ JONKISZ Mister Polski pokazuje swoich konkurentów do Mister Supranational

Organizatorzy wyborów przygotowali prawdziwe show. W tym konkursie będzie się bowiem liczył się nie tylko wygląd, ale również osobowość i pasje. Dodatkowo 37 najprzystojniejszych mężczyzn świata czekają nie lada wyzwania. Jedną z konkurencji, w jakiej panowie musieli się sprawdzić przed finałem było przygotowanie ... posiłku a dokładnie: śniadania! Nie wystarczyło wykazać się jedynie talentem kulinarnym - liczył się pomysł i sposób podania potrawy. Jurorkami były Miss Supranational 2014 Asha Bhat i Miss Supranational 2015 Stephania Stegman.

POLECAMY: MISTER SUPRANATIONAL 2016 Wiemy, kto oceni Rafała Jonkisza i jego konkurentów!

Jak w ogólnym podsumowaniu gastronomicznej konkurencji wypadnie Polak, Rafał Jonkisz? Czy jego talent akrobatyczny idzie w parze z umiejętnościami kulinarnymi? Co panowie przygotowali? I jak udekorowali śniadaniowe talerze? Zobacz w naszej GALERII

Który z 37 przystojniaków z całego świata najlepiej sprosta wszystkim zadaniom i otrzyma tytuł Mister Supranational 2016? Czy któremuś uda się pokonać Rafała, który zachwycił międzynarodową publiczność podczas zeszłorocznych wyborów Mister World?

O tym przekonamy się już jutro wieczorem! Transmisja na żywo rozpocznie o godzinie 20:05 w telewizji Polsat. Obiecujemy, że będzie bardzo męsko i zmysłowo. Ale też niezwykle smacznie! W końcu tylu ciach na jednej scenie nie widzieliśmy już dawno!