Mister Supranational 2018. Najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata przylecieli do Polski na zgrupowanie Mister Supranational 2018. Do wielkiego finału, który odbył się w Krynicy Zdroju 08.12.2018, przygotowywali się w pocie czoła, w przepięknym zakątku Polski, Szczawnicy, gdzie gościła ich Grupa Termaleo & Uzdrowisko Szczawnica. Panowie byli zachwyceni polską gościnnością w Hotelu Navigator***, ale trochę mniej obecnym klimatem. Niektórzy z nich po raz pierwszy w życiu poczuli na własnej skórze czym jest śnieg i mróz, ale to nie przeszkodziło im w odkrywaniu małopolskich zakątków. Próby do show były prowadzone przez Tomasza Barańskiego, który znany jest z tego, że jest bardzo wymagającym choreografem, dającym z siebie wszystko i tego samego wymaga od uczestników zgrupowania. 

Mister Supranational 2018 - wyniki

Tytuł Mister Supranational 2018 przypadł Misterowi Indii, Prathameshowi Maulingkarowi. Historyczne osiągnięcie odnotował reprezentant Polski, Jakub Kucner, który został I Misterem Supranational 2018. Tak daleko nie udało się do tej pory zajść żadnemu z naszych misterów! Kolejne miejsca w konkursie zajęli: Mister Brazylii Samuel Costa, Mister Tajlandii Kevin Dasom i Mister Holandii Ennio Fafieanie.

Przypomnijmy, że w piątek w konkursie Miss Supranational, wielki sukces osiągnęła również Magdalena Bieńkowska, która została II Vice Miss Supranational 2018.

Mister Supranational 2018 - transmisja

Finał gali Mister Supranational 2018 nie był transmitowany przez Polsat na żywo. Telewizja pokazuje jednak retransmisję z wydarzenia 16 grudnia o godzinie 20.00.

Mister Supranational - kto wygrał w ubiegłym roku?

Misterem Supranational został w ubiegłym roku czarujący Mister Wenezueli - Gabriel Correa. W finałowej piątce wraz z nim znaleźli się reprezentanci kolejnych krajów: Hiszpanii, Brazylii, Słowacji i Meksyku. 

SPRAWDŹ TEŻ: Finaliści MISTER SUPRANATIONAL 2018 w kąpielówkach [ZDJĘCIA]