Mister Supranational 2019 wybrany! Które miejsce zajął Polak, Tomasz Zarzycki? Sprawdź poniżej. Finał konkursu odbył się w sobotę, 7 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Gala transmitowana była na antenie telewizji Polsat oraz w ponad 140 stacjach telewizyjnych na świecie. Wydarzenie poprowadziły aktorka Davina Reeves Ciara, znana m.in. z serialu "Żmijowisko", oraz modelka Sandra Kubicka, półfinalistka "Tańca z gwiazdami". Na scenie podczas wyborów Mistera Supranational wystąpiły Cleo oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Tomasz Zarzycki, reprezentujący Polskę, znalazł się w pierwszej 10-tce misterów walczących o zycięstwo. Razem z nim: misterzy Południowej Afryki, Czech, Brazylii, Wenezueli, Peru, Ekwadoru, Indii, Dominikany i Stanów Zjednoczonych.

Mister Supranational 2019 - kandydaci w bieliźnie - zobacz ZDJĘCIA>>

Tuż przed 19:00 poznaliśmy wyniki. Tytuł "Mister Supranational 2019" zdobył Mister USA Nate Crnkovich. Tomasz Zarzycki został III Vice Misterem Supranational 2019. Tak wygląda podium konkursu:

IV Vice Mister Supranational 2019 - Mister Wenezueli (Leonardo Carrero)
III Vice Mister Supranational 2019 - Mister Polski (Tomasz Zarzycki)
II Vice Mister Supranational 2019 - Mister Peru (Alonso Martinez)
I Vice Mister Supranational 2019 - Mister Brazylii (Italo Cerqueira)

Mister Supranational 2019 - Nate Crnkovich

Nate Crnkovich ma 24 lata. Pochodzi z Omaha w stanie Nebrasca, USA. Ma 194 cm wzrotu. To pierwszy tytuł Mistera Supranational otrzymamy przez reprezentanta Stanów Zjednoczonych w historii konkursu.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Venezuela Peru USA Brazil Poland

Post udostępniony przez Mister Supranational (@officialmistersupranational) Gru 7, 2019 o 10:07 PST