Miuosh to niezwykle płodny artysta. Pochodzący ze Śląska raper i producent muzyczny ma na swoim koncie już jedenaście płyt studyjnych, trzy albumy koncertowe, dwie składanki, dwa minialbumy i kilkadziesiąt występów gościnnych w utworach innych, nie tylko hiphopowych, artystów. Jak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko? Ile ma lat? Kim jest jego żona? Garść najważniejszych informacji na temat  życia prywatnego i zawodowego Miuosha znajdziecie poniżej.

Miuosh - prawdziwe imię i nazwisko, wiek

Miłosz Paweł Borycki, bo tak naprawdę nazywa się Miuosh, przyszedł na świat 14 października 1986 roku w Katowicach. W tym roku kończy więc 33 lata

Miuosh - brat, żona, dziecko

Muosh jest szczęśliwym mężem i ojcem. Żoną rapera jest Sandra Borycka. Para wychowuje córkę, Korę, która urodziła się w styczniu 2018 roku. Młodszy brat Miuosha, Bartosz "Booryz" Borycki", także jest raperem i występuje z nim jako jego tzw. hypeman.

Miuosh - koncerty

Miuosh aktualnie przygotowuje się do wielkiego koncertu o nazwie "Scenozstąpienie" na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 9 czerwca 2019 roku raper wystąpi tam razem z Jimkiem i Smolikiem oraz Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia. Bilety na to wydarzenie w cenie od 99 do 199 zł można jeszcze kupić na stronie internetowej www.eBilet.pl.

Zobacz zdjęcia Miłosza "Miuosha" Boryckiego z żoną i dzieckiem w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Britney Spears na 1 dzień wyszła ze szpitala psychiatrycznego. Pierwsze zdjęcia gwiazdy od 3,5 miesiąca