Ewa Szpak idzie w ślady starszego rodzeństwa. Młodsza siostra Michała Szpaka opublikowała w sieci swój pierwszy autorski utwór muzyczny. Piosenka pod tytułem "Ciche przebiegłe" trafiła na YouTube 4 stycznia i dzięki wsparciu sławnego brata, który zamieścił odnośnik do niej na swoim oficjalnym fan page'u, w mniej niż 10 dni zyskała już kilkanaście tysięcy odtworzeń. 29-letni wokalista i trener "The Voice of Poland" jest wyraźnie dumny ze swojej nastoletniej siostry.

Ewciu tylko chce Ci kilka słów napisać, że dumny jestem z Ciebie, konsekwentna i uparta ale to chyba nasza domena. Niesamowite jest to że przelałaś wenę na rzeczywistość. Kocham Cię i czekam na więcej - napisał na Facebooku.

Kim jest Ewa Szpak - młodsza siostra Michała Szpaka?

Michał Szpak ma troje rodzeństwa. Do tej pory w mediach najwięcej mówiło się na temat jego starszej siostry Marleny, która jest profesjonalną śpiewaczką operową. To właśnie ona pomagała Michałowi udzielać rad jego podopiecznym w muzycznym programie Dwójki. Z kolei internauci kojarzą Marlenę z kultowego już nagrania wideo, w którym Szpak w niezwykle oryginalny sposób składa jej muzyczno-taneczne życzenia urodzinowe.

Ewa to najmłodsza z rodzeństwa Szpaków. Nadal mieszka z ojcem w rodzinnym Jaśle. Poza muzyką, interesuje się także zwierzętami, sztuką, żeglarstwem, książkami, jazdą konną i grami komputerowymi (jej ulubiona to "The Sims"). Ma chłopaka o imieniu Sebastian. Jej debiutanckiej piosenki możecie posłuchać poniżej:

Zobacz zdjęcia młodszej siostry Michała Szpaka, Ewy, w naszej GALERII >>

Sprawdź też: Michał Szpak pokazał rodzinę. Fani zachwyceni zdjęciami z babcią i rodzeństwem