Nowa kolekcja duetu MMC Studio została zbudowana na kontrastach i eklektyzmie. Projektanci otwarcie mówią w jej kontekście o odważnych połączeniach futer z lateksem, czy też nietypowej formie i niestandardowych kolorach. Do tej pory Ilona Majer i Rafał Michalak nie sięgali po futra, nawet te sztuczne. Na potrzeby swojej jesienno-letniej kolekcji na sezon jesień/zima 2017/2018 zrobili jednak wyjątek. Czym jeszcze czarowali nas na wybiegu podczas pokazu na Nocnym Markecie?

Nie ma wątpliwości, że tylko duet MMC potrafi stworzyć tak wyjątkowy i niebanalny miks stylu, faktur oraz kolorów. Majer i Michalak udowodnili to tym razem już po raz kolejny z rzędu. Co nam się w niej szczególnie spodobało?

ZOBACZ: ROZENEK, SIWIEC, WARNKE, MAFFASHION na pokazie MMC. Która gwiazda na wydarzeniu wyglądała najlepiej?

Tym razem były to głównie wspomniane sztuczne futra, lateks i silne nawiązania do lat 80-tych i 90-tych, czyli to co projektanci pamiętają z lat swojej młodości najlepiej.

Zarówno na wybiegu, jak i w kolekcji projektanci śmiało głosili hasło CENSORED. A to już kolejne nawiązanie do dwóch ostatnich dekad minionego wieku. Dzięki temu hasłu projektanci pragnęli przekazać, że duch tamtych lat wraca i nadal pozostaje bardzo aktualnym manifestem.

Nowa kolekcja MMC Studio oferuj bogatą ilość nowych form i eksperymentów konstrukcyjnych. Przy okazji warto podkreślić, że to już kolejny raz w historii MMC, kiedy na wybiegu pojawiły się męskie sylwetki, które świetnie korespondowały z ideą uniseksowych outfit’ów. Te są ostatnio w cenie wyjątkowo mocno!

POLECAMY: SALMA HAYEK wielka metamorfoza aktorki. Już tak nie wygląda!

Wczorajszy pokaz MMC był także dla duetu kolejną okazją do współpracy z marką Badura. Projektanci stworzyli wraz z polskim brandem obuwniczy linię butów dopełniających sylwetki ich najnowszej kolekcji, które bardzo nam przypadły do gustu ;-)

W naszej GALERII zobaczycie wszystkie sylwetki z wczorajszego pokazu MMC na sezon jesień/zima 2017/2018.

Macie swoje ulubione looki z tego pokazu? Bo na naszej liście jest ich przynajmniej kilkanaście!

Zobaczcie w naszym WIDEO, jakie gwiazdy przyszły obejrzeć ten pokaz: