Jak wchodzić w nowy sezon, to tylko pewnym krokiem w modnych butach. Na sezon jesień-zima 2020/2021 projektanci i idące w ich ślady sieciówki proponują przede wszystkim różne modele botków. Buty kowbojki były hitem kilku poprzednich sezonów i wszystko wskazuje na to, że będą rządzić również w kolejnym. Warto włożyć na stopy te z w zwierzęce wzory, w odważnych kolorach lub z łączonych materiałów, aby wyróżnić się z tłumu. 

W nadchodzących miesiącach trendem będą także botki z kwadratowym czubkiem, które nosiły miłośniczki mody w latach 90. Jeśli nie chcecie kupować ich w sieciówce, tego typu modele z łatwością dorwiecie w second-handzie.

Botki na jesień z wyprzedaży. Kupicie jej już za 70 złotych

Dla tych z Was, które nie lubią podążać za trendami i wolą stawiać na klasykę, polecamy gładkie botki do kostki, na eleganckiej szpilce. Więcej niż jeden sezon z pewnością będą służyły modele botków w kolorze czarnym oraz odcieniach brązu i beżu. Fanki wygody ucieszą się z wiązanych traperów na płaskiej podeszwie, które w sieciówkach dostaniecie teraz w przeróżnych wersjach kolorystycznych.