Jak wchodzić w nowy sezon w modzie, to tylko pewnym krokiem w butach zgodnych z obecnymi trendami. Na jesień i zimę 2019/2020 projektanci mody damskiej proponują przede wszystkim kozaki, zwłaszcza sięgające za kolano. W nadchodzących miesiącach trendem będą także botki obszyte sztucznym futerkiem lub wełną. Podobnie jak w przypadku modnych torebek na jesień, w świecie obuwia, szczególnie tego w kowbojskim stylu, rządzić będą także zwierzęce wzory, a zwłaszcza imitacja skóry węża oraz krowie łaty.

Modne buty na jesień 2019: kowbojki

Buty w kowbojskim stylu były przebojem poprzedniego sezonu i wygląda na to, że będą rządzić również w kolejnym. Teraz warto włożyć na stopy te z imitacji skóry pytona czy węża boa oraz z ozdobnymi aplikacjami, jak dżety i cekiny.

Modne buty na jesień 2019: kozaki za kolano

Wysokie kozaki sięgające aż za kolano to gorący trend, który pojawił się m.in. w jesienno-zimowych kolekcjach takich marek, jak Celine czy Max Mara. Warto zaszaleć - bardzo modne będą kozaki z finezyjnymi printami.

Modne buty na jesień: botki

Zwierzęce wzory rządzą także w świecie botków. Prawdziwym hitem nadchodzącego sezonu są jednak botki podbite sztucznym futerkiem lub wełną, tak jak w kolekcjach Cyclas czy Eckhaus Latta.

SPRAWDŹ TEŻ: Modne torebki na sezon jesień-zima 2019/2020