Jessica Mercedes prezentuje nową kolekcję strojów kąpielowych z metką jej autorskiej marki, MOIESS. Blogerka zaczęła projektować kostiumy dwa lata temu, a pierwszy drop od razu okazał się hitem. Wszystkie stroje wyprzedały się w ciągu kilku godzin, a te dziewczyny, którym nie udało się zdobyć wymarzonego bikini zaprojektowanego przez ich idolkę, były niepocieszone. Pierwsze szkice strojów kąpielowych Jessica Mercedes tworzyła w głowie. "Pomysł zrodził się podczas moich tropikalnych podróży. Nie mogłam znaleźć idealnego kostiumu, który byłby jednocześnie praktyczny i zmysłowy, i świetnie by leżał". Od tego czasu minęły dwa lata, a blogerka może pochwalić się rosnącym zainteresowaniem kostiumami MOIESS, nie tylko w Polsce. Niestety, jak mówi sama Jessica Mercedes, z zakupem produktów należy się spieszyć, bo produkowana jest określona ilość strojów, które później nie są już doszywane. 

MOIESS: nowa kolekcja ZDJĘCIA

Nowa kolekcja MOIESS była inspirowana podróżą Jessiki Mercedes po Kaliforni, tamtejszym krajobrazem i stylem życia. Zdjęcia do kampanii wykonał Marcin Gąska, a przed jego obiektywem stanęła Kornelia Strzelecka, która swoją urodą przypomina ikony mody takie jak Cindy Crawford, czy Brooke Shields.

"- Wyciągnęłam swoje ulubione momenty z lat 80 i 90. Głębokie wycięcia, wiązania i wysokie stany to najczęściej powtarzające się wzory w kolekcji. Nowe modele MOIESS to góry od bikini wiązane na ramionach, kokardki na biuście czy jednoczęściowe kostiumy z dekoltem. Wyszukane i dopracowane konstrukcje kostiumów pasują na każdą sylwetkę, idealnie podkreślają piękno kobiecego ciała" - mówi o kolekcji Jessica Mercedes.

W kolekcji MOIESS motywem przewodnim są neony - dominują róż, pomarańcz i intensywna zieleń. Blogerka zadbała jednak również o fanki klasyki, dlatego też kostiumy występują w kolorach czarnym, białym, szarym i odcieniach brązu i khaki. Wszystkie stroje Jessica Mercedes szyje w Polsce z wysokiej jakości włoskich materiałów.

Zobacz zdjęcia z kampanii MOIESS obejrzycie w galerii --->