ELLE About Fashion to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce! Konferencja skierowana jest do grona kobiet interesujących się modą, trendami, poszukujących inspiracji, świadomie budujących swój styl. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem, bilety zostały sprzedane w ciągu 48 godzin (!), ale organizatorzy zapewnili możliwość oglądania konferencji online przez live-streaming. Sprawdź, jak, kiedy i gdzie oglądać oraz poznaj wszystkie szczegóły ELLE About Fashion PONIŻEJ.

ELLE About Fashion: transmisja. Gdzie i kiedy oglądać?

Całodniowe wydarzenie ELLE About Fashion odbywa się 6 kwietnia w hotelu Raffles Europejski w Warszawie. W programie konferencji znalazło się 17 prelekcji skupionych wokół trzech bloków tematycznych: Fashion Now, Fashion Future oraz Beyond Fashion. Atrakcją wydarzenia będzie apartament ELLE, w którym czytelniczki będą mogły wejść do świata magazynu, spotkać się z redakcją oraz wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez redakcję oraz partnerów wydarzenia.

„ELLE od 25 lat inspiruje Polki do budowania swojego niepowtarzalnego stylu. Jest blisko kobiet, dlatego ELLE About Fashion to konferencja o kobietach i dla kobiet. ELLE to także marka innowacyjna, dlatego zdecydowaliśmy się na przygotowanie dla czytelników live streamingu z konferencji. Nasze Czytelniczki z poza Warszawy będą mogły razem z nami uczestniczyć w wydarzeniu” – wyjaśnia Marta Drożdż, redaktor naczelna magazynu.

Wśród zaproszonych gości są m.in. projektantka Gosia Baczyńska, która opowie o swoich doświadczeniach w branży mody, a także Paulina Młynarska, Katarzyna Nosowska i Magda Mołek. Do grona prelegentów dołączyła również Maffashion.

Konferencja startuje w sobotę, 6 kwietnia, o godzinie 10:00. Bilety na ELLE About Fashion wyprzedały się niemal od razu, ale wciąż są w sprzedaży kody na transmisję online. Wystarczy kupić bilet, a otrzymany kod-token w dniu konferencji wpisać w okno playera. Jeśli jesteś zainteresowany, dowiedz się więcej o live streamingu TUTAJ>>