Kolekcja Erdem dla H&M to kwintesencja stylu brytyjskiego domu mody, połączona z przystępnymi cenami szwedzkiej sieciówki. Miłośniczki mody, które do tej pory wzdychały do wzorzystych, kwiatowych projektów Erdem, ale nie chciały wydawać na nie fortuny, wreszcie mają się z czego cieszyć. Erdem dla H&M to kolejna odsłona współpracy popularnej sieciówki ze światowej sławy projektantem. W poprzednich sezonach H&M łączył już siły m.in. z Versace, Alexandrem Wangiem, czy Kenzo. Czy nowa kolekcja Erdem x H&M powtórzy sukces poprzednich? Wszystko na to wskazuje!

Gwiazdy w ubraniach z kolekcji Erdem x H&M

Kolekcję Erdem dla H&M pokochały już gwiazdy! Zarówno polskie, jak i zagraniczne artystki zaprezentowały się w ubraniach z kolekcji, jeszcze przed ich oficjalną premierą. Magda Mołek miała na sobie niebieski sweterk podczas jednego z ostatnich wydań Dzień Dobry TVN, Julia Wieniawa włożyła kwiecistą suknię na charytatywny bal "Cała Polska czyta dzieciom", a Monika Olejnik wybrała projekt Erdem x H&M na jubileusz duetu Paprocki&Brzozowski. 

Erdem x H&M noszą również zagraniczne gwiazdy. W ubraniach z kolekcji na oficjalnym pokazie w Los Angeles pojawiły się m.in. Kate Bosworth, Kirsten Dunst, Alexa Chung, czy Zendaya.

Kolekcja będzie dostępna od 2 listopada w Warszawie w sklepie przy ul. Marszałkowskiej 104/122, w Krakowie w Galerii Krakowskiej oraz online.