Sekret dobrej formy Moniki Bellucci

Aby utrzymać olśniewającą sylwetkę, aktorka od lat ćwiczy jogę kilka razy w tygodniu. Trenuje również w siłowni i pływa. Gdy zaczyna zdjęcia do nowego filmu lubi czuć się lżejsza, dlatego stosuje dietę, aby zrzucić kilka kilogramów. Koniec z przepysznymi makaronami, serami, winem i ciasteczkami. Aktorka je ryby, grilowane mięso i warzywa. Choć ceni dobre jedzenie, gdy chodzi o jej wizerunek, Bellucci umie podjąć rozsądną decyzję.

Piękna cera wymaga pracy

Do nawilżania skóry twarzy gwiazda używa Rich Cream i Sorbet Gel Ultra Hydrating z linii Hydractive Diora. Ceni je za delikatność. Używa też kosmetyków pielęgnacyjnych Dr. Hauschka, szczególnie zimą. Jednak jej faworytem niezmiennie pozostaje luksusowy Caviar Luxe Cream marki La Prairie.

Nigdy bez makijażu

Jak każda ambasadorka marki Dior, włoska gwiazda nigdy nie rusza się z domu bez szminki na ustach. W torebce zawsze ma preparat nawilżając, tusz do rzęs, konturówkę do ust i kieszonkowe lusterko. Dzięki takiemu zestawowi jej makijaż pozostaje świeży o każdej porze dnia i nocy. Na przyjęcia i inne okazje aktorka dodaje kolor na powiekach, najchętniej z jej ulubionej palety No. 790 Diora. Do tego tusz do rzęs – najchętniej Diorshow .

Gdy potrzebuje relaksu, Monica spędza trochę czasu w Nuxe Spa, luksusowym centrum urody w stolicy Włoch, W naszej ocenie 10 gwiazdek!