Festiwal Filmowy w Cannes 2017 zaczął się od (małego) skandalu, więc już od początku wydarzeniu towarzyszą wielkie emocje. A będzie tylko lepiej! W dniu otwarcia festiwalu w Cannes, podczas oficjalnej wieczornej gali w pałacu festiwalowym, piękna Monica Bellucci pokazała nieco więcej, niż chciała. Granatowa tiulowa suknia Bellucci odsłoniła trochę za bardzo jej piersi, a zwłaszcza prawą. W ten sposób gościom zgromadzonym w pałacu, jak i widzom oglądającym transmisję gali otwarcia festiwalu w telewizji Canal +, ukazał się sutek Bellucci. Przezroczysta tiulowa suknia Diora osunęła się trochę za bardzo i wyeksponowała prawy sutek. Przepiękna twarz Moniki, drogocenna diamentowa biżuteria oraz fryzura w formie hollywoodzkich fal skutecznie odciągały uwagę od odsłoniętej piersi, ale teraz, patrząc na zdjęcia Bellucci z Cannes, tej małej wpadki nie da się przeoczyć. Cóż, Monica Bellucci nigdy nie stroniła od skandali. Dziś, gdy gwiazda ma 52-lata, najwyraźniej nic się nie zmieniło. Bo naga pierś to nie wszystko! Na scenie, gdzie odbywała się część oficjalna gali, Bellucci pocałowała namiętnie (!) francuskiego aktora Alexa Lutza, który razem z nią prowadził wydarzenie. To był dłuuuuuugi pocałunek! Po ceremonii Bellucci zdawała się zupełnie nie przejmować wpadką z przezroczystą sukienką. Gwiazda emanowała pewnością siebie i wyglądała, jak zawsze, zjawiskowo! Pozostaje pytanie, czy odsłonięty sutek Bellucci był niefortunną wpadką, czy dobrze obmyślanym ruchem, mającym rozbudzić zainteresowanie wokół festiwalu. Jak sądzicie?

Oczywiście, taka wpadka nie zdarzyła się tylko Monice Bellucci. Czerwone dywany na całym świecie widziały wielokrotnie podobne sytuacje. W Polsce również. Wpadkę z odsłoniętymi (niezamierzenie) piersiami zaliczyły m.in. prezenterka Paulina Drażba, piosenkarka Maryla Rodowicz czy aktorka Karina Kunkiewicz. A w USA najsłynniejszym skandalem z nagim sutkiem był występ Janet Jackson podczas finału SuperBowl.

Pierwszy dzień Festiwalu Filmowego w Cannes 2017 upłynął więc pod znakiem piersi Bellucci, majtek Belli Hadid (modelka niechcący odsłoniła bieliznę na czerwonym dywanie), promiennego uśmiechu Charlotte Gainsbourg oraz obłędnego (!) dekoltu 70-letniej Susan Sarandon. Codziennie będziemy Was informować o tym, co ciekawego dzieje się w Cannes - i na ekranie, i na czerwonym dywanie. Przypominamy, że do Cannes pojedzie Grażyna Torbicka, która m.in. wystąpi na jednej z premier jako oficjalna ambasadorka L'Oreal Polska. Już nie możemy się doczekać!

 

#Cannes2017 Cérémonie d'Ouverture / Opening Ceremony Monica Bellucci © A. PIZZOLI / AFP #Opening

Post udostępniony przez Festival de Cannes (@festivaldecannes) 17 Maj, 2017 o 10:51 PDT

 

Post udostępniony przez (@kinoman_1) 17 Maj, 2017 o 12:19 PDT