Monika Borzym wkrótce zostanie matką. Znana i ceniona w środowisku jazzowym 29-letnia wokalistka i uczestniczka siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" podczas ostatniej wizyty w "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Mój rozmiar trochę się zwiększył, bo jestem na początku piątego miesiąca ciąży - powiedziała w piątek na kanapie DDTVN.

Czujni fani artystki szybko połączyli fakty i zdali sobie sprawę z tego, że gdy Monika Borzym pozowała niedawno w rozbieranej sesji zdjęciowej do magazynu "Playboy", była już w ciąży.

Monika Borzym w "Playboyu"

Okładkowa sesja zdjęciowa z Moniką Borzym ukazała się na łamach majowego wydania pisma dla mężczyzn. Co ciekawe, zdjęcia wokalistki wywołały spore zainteresowanie mediów, również za granicą. Chodzi o to, że magazyn "Playboy" do tej pory nie decydował się umieszczać na okładce nagiego zdjęcia kobiety o pełniejszych kształtach.

Cieszę się, że jestem pierwszą kobietą nie w rozmiarze 34 czy 36, która się na takiej okładce tego typu magazynu mogła znaleźć. Widzę w tym pewnego rodzaju misję. Zadanie dla odważnej kobiety. Mam szczęście, że to swoje ciało lubię. Mogę się tą miłością i radością do siebie podzielić z kobietami, którym odwagi brak. Mam nadzieję, że dodałam chociaż odrobinę odwagi kilku paniom - powiedziała wokalistka.

Monika Borzym na razie nie zdradziła, czy wkrótce urodzi chłopca, czy dziewczynkę.

Zobacz zdjęcia Moniki Borzym w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Kasia Burzyńska jest w ciąży. Gwiazda zdradziła płeć i imię dziecka