Po kilku latach przerwy Monika Brodka w końcu powraca z nowym materiałem muzycznym. 3 marca 2021 na jej kanale w serwisie YouTube ukazał się wideoklip do premierowego singla "Game Change". W opisie teledysku potwierdzono już oficjalnie, że utwór jest zapowiedzą piątego studyjnego albumu artystki pt. "BRUT". Będzie to pierwszy longplay Brodki od pięciu lat – jej poprzedni krążek o nazwie "Clashes" ukazał się na rynku w maju 2016 roku.

Brodka wraca z nowym singlem i... naraża się fanom Quebonafide

Kilka dni przed premierą piosenki "Game Change" na profilach Brodki i popularnego rapera Quebonafide mediach społecznościowych pojawiło się ich wspólne zdjęcie, stylizowane na staromodną fotografię ślubną. Spora część internautów i dziennikarzy potraktowała to jako zapowiedź nadchodzącej współpracy artystów w postaci wspólnego utworu.

Po mocno wyczekiwanej premierze najnowszego klipu Brodki okazało się jednak, że udział Kuby Grabowskiego, bo tak naprawdę nazywa się raper, ograniczył się jedynie do zapozowania do zdjęcia, które przez chwilę pojawia się tylko w jednym ujęciu teledysku. Spora część fanów nie kryje swojego rozczarowania, czego dowodem są liczne komentarze pod klipem do "Game Change" na YouTube.

Ale bait z Quebo, sporo wyświetleń nabite tylko dlatego...

Pozdrawiam wszystkich fanów Quebo, którzy czekali do końca na Kubę i się nie doczekali

Gdzie Quebonafide?!

 Łącze się w bólu z tymi, co czekali na Quebo w tym kawałku :(

A gdzie Que? Smutno

Czuje się oszukana, myślałam, że będzie jakaś kolaboracja z Que

Chcielibyście kiedyś usłyszeć Brodkę i Quebonafide we wspólnym utworze?

ZOBACZ TEŻ: Monika Brodka przeszła spektakularną metamorfozę. Fani komentują: "Ciężko poznać"