Monika Brodka niedawno obchodziła swoje 30. urodziny. Z tej okazji postanowiła zrobić swoim fanom niemałą niespodziankę i już następnego dnia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym można było zobaczyć, że wokalista totalnie zmieniła wizerunek! Brodka pokazała bowiem w sieci zdjęcie, na którym pozowała... całkiem łysa! Tym samym okazało się, że gwiazda drastycznie zgoliła swoje włosy! W takiej „fryzurze ” nigdy wcześniej Brodki nie widzieliśmy! A teraz możemy się napatrzeć na nią jeszcze bardziej! Brodka opublikowała dziś nowe zdjęcie.

ZOBACZ: MONIKA BRODKA jak Sinead O’Connor: całkowicie zgoliła włosy z głowy!

Monika Brodka dodała właśnie na swój Instagram kolejne zdjęcie, na którym prezentuje swoją nową fryzurę w stylu Sinead O’Connor. Tym razem widzimy Monikę z prawego profilu, a jedną ozdobą jej głowy jest mały kolczyk w kształcie gwiazdki.

Czy taki look gwiazdy spodoba się na dłuższą metę jej fanom? Przekonamy się z czasem. Póki co pewne jest jedynie, że taka fryzura Brodki budzi coraz większe różnice zdań wśród jej followersów. Od opinii w stylu „Jeśli nie jest to kwestia choroby to już całkowicie się w głowie pop***ło”, po “Genialnie! Seksownie! Mocno!”.

Jak widzicie, rozstrzał komentarzy jest dość duży.

A Wy należycie do fanów czy przeciwników takiego “uczesania” Moniki Brodki?