Monika Brodka w końcu pokazała się publicznie w swojej nowej, komentowanej od kilku tygodni "fryzurze". Paręnaście dni temu wokalistka na Instagramie  zaskoczyła swoich fanów pokazując zdjęcie z wygoloną głową. Jej wielbiciele byli wówczas w wielkim szoku. Mimo to większość z nich zgodnie uznała, że tak odważna stylizacja zdecydowanie jej pasuje! Wówczas niejednokrotnie porównywano jej nowy look do tych, jakie przed laty zaprezentowały Sinead O’Connor, Demi Moore, Sigourney Weaver, czy Natalie Portman. Teraz w końcu mogliśmy zobaczyć artystkę w jej nowym wcieleniu na żywo. Jak jej nowe „uczesanie” prezentuje się w realu?

ZOBACZ: MONIKA BRODKA pokazała kolejne zdjęcie z ogoloną głową!

Monika Brodka ostatnio rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach, dlatego dopiero teraz mogliśmy zobaczyć, jak w rzeczywistości prezentuje się w nowej fryzurze. Artystka pojawiła się wczoraj w czwartek wieczorem na gali rozdania Nagród Kulturalnych Onetu O!Lśnienia. Podczas gali gwiazda długo była obecna na scenie, przez co goście wydarzenia jeszcze lepiej mogli przyjrzeć się jej nowemu wcieleniu.

Monika chętnie pozowała także fotoreporterom w bardzo gustownej stylizacji. Na jej look złożyła się czarno-biała sukienka w fantazyjne wzory z prześwitującymi rękawami, czarna torebka oraz białe buty, przypominające kształtem… gumiaki!

Brodka podkreśliła swoją łysinę złotymi kolczykami w kształcie małych, połamanych gałązek. Czy w ten sposób chciała dodać sobie jeszcze więcej  kobiecości?

POLECAMY TAKŻE: MONIKA BRODKA jak Sinead O’Connor: całkowicie zgoliła włosy z głowy!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak w nowej fryzurze wygląda Monika Brodka.

Pasuje jej tak kontrowersyjny look? Jakbyście go nazwali? Szokującym? Męskim? A może po prostu romantycznym w nieco nieoczywisty sposób?