Monika Brodka zaręczyła się - tak brzmią najnowsze plotki na temat popularnej piosenkarki. 31-letnia gwiazda muzyki, która zaczynała swoją spektakularną karierę 15 la temu w telewizyjnym programie "Idol", podobno już od dwóch lat jest w poważnym związku. Jak donosi "Rewia", Monika Brodka i Przemysław Dzienis są już po słowie i myślą o ślubie. Piosenkarka znana jest z tego, że jest dość skryta i niechętnie dzieli się z mediami i fanami szczegółami ze swojego życia osobistego. Co więc wiemy o jej partnerze?

- Zawsze jeździ z Moniką na jej koncerty. Byli razem nawet w Japonii. Monika zaś chodzi na jego wystawy. Zimą odbyli długi rejs po azjatyckim wybrzeżu, podczas którego świętowali jej urodziny - zdradza redakcja tygodnika.

Monika Brodka i Przemysław Dzienis zaręczyli się

Kim jest narzeczony Moniki Brodki? Parę z pewnością łączy zamiłowanie do sztuki. Przemek Dzienis to gwiazda polskiej fotografii. Artysta jest absolwentem wydziału fotografii na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Twórca zdobył uznanie środowiska artystycznego i jest obecnie uznawany za jednego z najlepszych polskich fotografów. 

Najnowsze zdjęcia Moniki Brodki znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ: BRODKA nie zawiodła na MTV Unplugged! Zobacz zdjęcia z koncertu "bez prądu"