Wygląda na to, że zasada "do trzech razy sztuka" w przypadku Moniki i Zbigniewa Zamachowskich niestety nie miała racji bytu. Nad małżeństwem popularnej dziennikarki i sławnego aktora podobno zawisły czarne chmury. Jak donosi jeden z tabloidów, gwiazdor filmów "Cześć Tereska" i "Zmruż oczy" miał już nawet zabrać swoje rzeczy ze wspólnego mieszkania na warszawskim Żoliborzu.

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się?

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski zaczęli się ze sobą spotykać w 2011 roku. Choć na drodze do szczęścia napotkali wiele przeszkód, to  po trzech latach udało im się sformalizować swój związek – dla obojga było to już trzecie małżeństwo. Nie ulega wątpliwości, że przez lata uchodzili za szczęśliwą i bardzo dobrze dobraną parę.

ZOBACZ: Zbigniew Zamachowski o żonie i dzieciach w "Gali": Moje życie fajnie się potoczyło, mimo różnych turbulencji

Ostatnio jednak w ich związku miało przestać się układać. Jak donosi "Fakt", Zbigniew Zamachowski podobno wyprowadził się od żony. Na zamieszczonych w sieci zdjęciach wykonanych przez paparazzi aktor przy pomocy syna wynosi swoje rzeczy z kamienicy na warszawskim Żoliborzu, w której mieszkał razem z Moniką Zamachowską.

Redakcja gazety postanowiła poprosić byłą gwiazdę programu "Pytanie na śniadanie" o komentarz w tej sprawie. Prezenterka nie była skłonna do zwierzeń i szybo ucięła rozmowę. Z jej słów może jednak wynikać, że w małżeństwie Zamachowskich obecnie faktycznie nie dzieje się najlepiej.

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać  – powiedziała.

Zbigniew Zamachowski na razie nie odniósł się do doniesień o rzekomym rozstaniu z żoną.

SPRAWDŹ TEŻ: Monika Zamachowska w "Gali": "TVP ma umiejętność wyrządzania podłości"