Monika "Jac" Jagaciak jest w ciąży! 25-letnia Jagaciak to jedna z najlepszych polskich top modelek. Tak jak Anja Rubik czy Magdalena Frąckowiak zrobiła ogromną karierę za granicą. Wśród prestiżowych kampanii, w jakich "Jac" brała udział, są m.in. te dla marek Chanel Beauty, Nina Ricci czy Yves Saint Laurent. Monika wielokrotnie występowała też w pokazach Chanel, Versace, Balmain i innych słynnych domów mody. Jest również Aniołkiem Victoria's Secret. Choć ma dopiero 25 lata, to jej zarobki są już tak wysokie, że gdyby chciała, mogłaby nie robić już absolutnie nic. Ale Monika jest bardzo ambitna i jeszcze wiele przed nią! 

Monika "Jac" Jagaciak jest w ciąży!

Monika Jac Jagaciak wzięła ślub w sierpniu 2017 roku. Jej mężem został o 10 lat starszy Branislav Jankic - znany serbski fotograf i podróżnik. Suknia ślubna Moniki Jagaciak zachwycała, a za jej projekt była odpowiedzialna Kinga Malisz. Para najpierw zorganizowała wesele w Serbii, a w dwa tygodnie po tym wydarzeniu podobna ceremonia odbyła się dla bliskich i przyjaciół modelki w Polsce. Po dwóch latach małżeństwa, para zdecydowała się na powiększenie rodziny!

O ciąży Moniki Jagaciak dowiedzieliśmy się z Instagrama jej przyjaciółki, Karoliny Gruszeckiej. Pokazała ona zdjęcie z baby shower modelki, na którym "Jac" pozuje na tle dekoracji. U modelki widać już sporych rozmiarów ciążowy brzuszek. Wnioskując po różowych dekoracjach, można domyślać się, że Jagaciak urodzi córkę.

Serdecznie gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Babyshower @jacmonika #babyshower #kielbasyikoktaile

Post udostępniony przez Karla Gruszecka (@karlagruszecka) Maj 24, 2019 o 11:58 PDT