Monika Kuszyńska chce być mamą! Gwiazda przyznała w nowym wywiadzie, że na pewno nie zrezygnuje z przyjemności posiadania własnych dzieci.

Póki co, wokalistka sprawdza się jednak w opiece nad... zwierzętami! Kuszyńska i jej mąż niedawno przygarnęli bowiem kolejnego pieska ze schroniska.

- Tak, oczywiście, że widzę siebie w roli matki. To był impuls. Sympatyzujemy z mężem z pewnym schroniskiem w Łodzi. Wzięliśmy już wcześniej kotka, teraz pieska - to jest nasza rodzina zwierzęca. Rozrasta się, bo mamy już trzy kotki i psa. No i tak to wygląda, no...  A co będzie, co życie przyniesie, to biorę! - wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Monika Kuszyńska.

To nie pierwszy raz, gdy wokalistka mówi o swoich marzeniach o posiadaniu potomka. Jakiś czas temu Kuszyńska wyznała jednak, że te pragnienia dla niej samej były dość dużą niespodzianką.

- Instynkty, które kierują nas do tego, żebyśmy rozmnażali się jak najszybciej i jak najliczniej, były we mnie wtedy zupełnie uśpione. Oswajałam się więc po trochu, z niedowierzaniem, zdziwieniem...

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Monika Kuszyńska - Żałuje rozbieranej sesji?