Monika Kuszyńska urodziła! Piosenkarka już dwa lata temu wspominała, że marzy o tym, by zostać mamą. Jak widać, jej marzenie się w końcu spełniło! Wraz z mężem, Jakubem Raczyńskim, zostali właśnie rodzicami! Na świat przyszło pierwsze dziecko pary. Chłopiec czy dziewczynka? Trzeba przyznać, że wiadomość o ciąży Kuszyńskiej długo udało się utrzymać w tajemnicy!

Wiedzieliście w ogóle, że Monika Kuszyńska jest w ciąży? Tą wiadomością zaskoczył nas mąż Kuszyńskiej, który zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie dziecka! Parze udało się zachować w tajemnicy zarówno sam okres ciąży, jak i narodziny malucha. Już dwa lata temu w jednym z wywiadów Monika Kuszyńska wyznała, że nie może się doczekać, by zostać mamą.

Przypomnijmy, że Monika Kuszyńska wyszła za mąż za Jakuba Raczyńskiego w 2011 roku. Para poznała się podczas wspólnego grania w zespole Varius Manx. Kim jest Jakub Raczyński? Z wykształcenia muzykiem - jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. W zespole Varius Manx był saksofonistą. Gdy Monika Kuszyńska znalazła miłość życia, szybko chciała założyć rodzinę.

Wówczas wraz z mężem postanowili przygarnąć pieska ze schroniska. Dziś okazuje się, że marzenie Moniki Kuszyńskiej (37), by zostać mamą, w końcu się spełniło! Dało się zauważyć, że Monika Kuszyńska odsunęła się ostatnio ze świata show-biznesu. Nie pokazywała się na czerwonym dywanie ani na wielkich galach. Praktycznie zniknęła.

Nie wzbudziło to wielu podejrzeń, zwłaszcza że Monika Kuszyńska rzadko uczęszcza na imprezy i raczej wraz z mężem starają się od nich stronić. Parze od czasu do czasu zdarza się jednak pokazać na czerwonym dywanie. Aczkolwiek ostatnio nie mieliśmy okazji ich wspólnie podziwiać. Teraz znamy powód!

Monika Kuszyńska urodziła pierwsze dziecko! Była wokalistka Varius Manx została mamą. Na świecie pojawiło się pierwsze dziecko piosenkarki. To chłopiec! Para nazwała synka Jeremi. Pierwszym zdjęciem dziecka pochwalił się mąż Moniki Kuszyńskiej, muzyk Jakub Raczyński. W środę, 15 lutego, opublikował uroczą fotografię:

Od dziś na Ziemi nasz syn Jeremi!! - podpisał zdjęcie chłopca.

Parze serdecznie gratulujemy!