Monika Kuszyńska ponownie została matką. 38-letnia piosenkarka i jej mąż, Jakub Raczyński, tydzień temu przywitali na świecie swoje drugie dziecko. To niespodzianka, bowiem gwiazd trzymała ciążę w tajemnicy przed mediami. Artystka sama w końcu jednak pochwaliła się narodzinami dziecka na swoim profilu w serwisie społecznościowym Facebook. Była wokalistka Varius Manx oraz reprezentantka Polski na Eurowizji 2015 nie tylko opublikowała zdjęcie noworodka, ale także zdradziła jego płeć i imię. Dziewczynka czy chłopiec? Kuszyńska zdecydowała nie trzymać nas w niepewności i od razu ujawniła, że urodziła córkę, która otrzymała imię Kalina. Serdeczne gratulacje!

Monika Kuszyńska urodziła drugie dziecko

- Tydzień temu urodziła się śliczna dziewczynka. Nasza Kalinka. Chcielibyśmy ogromnie podziękować całej obsadzie nocnego dyżuru z 11 na 12 grudnia "Bloku Porodowego I" w ICZMP w Łodzi. Szczególne podziękowanie dla wspaniałego dr n. med. Stanisława Sobantki. Dziękujemy również całemu oddziałowi Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii ICZMP. Uściski dla dr n. med. Marleny Berner-Trąbskiej (prowadzącej ciążę) oraz Ireny Rychty - cudownej położnej - napisała artystka na swoim profilu na Facebooku.

Przypomnijmy, że Monika Kuszyńska po raz pierwszy została matką w ubiegłoroczne walentynki. 14 lutego 2017 roku przyszedł na świat jej syn, Jeremi.

Zobacz pierwsze zdjęcie Moniki Kuszyńskiej z córką już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MONIKA KUSZYŃSKA drży o życie swoje i syna: "Zaczęłam bać się śmierci"