Monika Lewczuk z pewnością na długo zapamięta swój występ na gali Miss Polski 2020. 32-latka znana z przeboju "Ty i ja" w niedzielę wieczorem zjawiła się na scenie, aby wykonać na żywo medley dwóch hitów z repertuaru Dui Lipy. Niestety, nie wszystko poszło podczas tego występu zgodnie z planem.

Lewczuk wyraźnie zapomniała znacznej części tekstu piosenki brytyjskiej gwiazdy, co nie umknęło uwadze widzów Polsatu. Internauci zarzucili jej także fałszowanie.

- Co ta Lewczuk śpiewa łeblebleble padłam
- Monia Lewczuk chciała być jak Dua Lipa, wyszło jej, prawie, była Lipa 
- Stres poleciał od pierwszego fałszu i leciał do samego końca, ciężko będzie to oglądać 
- Monika zbyt późno poznała repertuar, który ma wykonać i nie zdążyła się przygotować?
- Lewczuk przebiła Mandarynę

Monika Lewczuk tłumaczy się z występu na gali Miss Polski

Piosenkarka otwarcie przyznała się do wpadki. Sytuację wytłumaczyła we wpisie na InstaStory.

- Mam świadomość pomyłki tekstowej, która na pewno nie wpłynęła na moje samopoczucie i luz podczas występu, ale traktuję go też jako lekcję i przetarcie szlaku, jeżeli chodzi o występy w TV, których miałam do tej pory dość niewiele - napisała w skasowanym już poście.

Z kolei rozmowach z dziennikarzami przyczyny swojego nieudanego występu doszukiwała się w źle ustawionej głośności odsłuchów.

Na scenie czułam się bardzo dobrze. Natomiast chyba miałam trochę za głośny odsłuch, muszę sobie obejrzeć i przeanalizować występ, żeby zobaczyć, jak było. Tak na gorąco jest zawsze ciężko powiedzieć - wyznała tuż po zejściu ze sceny w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

- Na pewno w którymś momencie coś ze słowami było nie tak. Zapomniałam po prostu słów - dodała.

Lewczuk trudno było jednak jednoznacznie wskazać powód swojej gorszej dyspozycji.

Dzisiaj faktycznie miałam jakiś dyskomfort i ciężko mi na razie na gorąco ocenić, czym on był spowodowany - powiedziała w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Trzymamy kciuki za to, żeby Monice udało się wyciągnąć wnioski z nieudanego występu i w przyszłości uniknąć podobnych wpadek.

ZOBACZ TEŻ: Miss Polski 2020 wybrana! Kim jest najpiękniejsza Polka? [WYNIKI]