Monika Miller to jedna z najbarwniejszych uczestniczek 10. edycji "Tańca z gwiazdami" w Telewizji Polsat. Opinia publiczna w Polsce zainteresowała się nią jednak stosunkowo niedawno, bo zaledwie dwa lata temu. Stało się tak przez jej sławnego dziadka, Leszka Millera. W lipcu 2017 roku były premier opublikował na swoim profilu na Twitterze zdjęcie ukochanej wnuczki, które z marszu wywołało burzę w sieci. Monika zwróciła na siebie uwagę internautów i mediów za sprawą swojego oryginalnego wyglądu, a w szczególności licznych tatuaży. Wnuczka Leszka Millera zaczęła pokrywać nimi swoje ciało już w wieku 15 lat. Uczyniła z nich swój znak rozpoznawczy, co umożliwiło jej rozpoczęcie kariery w roli fotomodelki i modelki alternatywnej. To nie jest jednak jej jedyne zajęcie.

Monika Miller prywatnie i zawodowo

Monika Miller urodziła się w lipcu 1995 roku. Otwarcie przyznaje, że jest osobą biseksualną. Jej profil na Instagramie (@m1ller.exe) obserwuje już ponad 100 tysięcy użytkowników serwisu. Jej wielką pasją jest muzyka - wnuczka Leszka Millera założyła już nawet swój kanał na YouTube, na którym ma zamiar wkrótce zaprezentować swoje pierwsze utwory pod pseudonimem artystycznym Monami.

Córkę zmarłego tragicznie w ubiegłym roku Leszka Millera juniora będzie można podziwiać od połowy września w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w parze z Janem Klimentem. Monika ma już za sobą także dość szeroko komentowany udział w programie "SOS - Sablewska od stylu".

Monika Miller kiedyś i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia wnuczki premiera Leszka Millera w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Monika Miller uhonorowała zmarłego ojca tatuażem [FOTO]