Monika Miller postanowiła na dłużej związać się ze światem telewizji. Po całkiem udanym udziale w dziesiątej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" w Telewizji Polsat (tańcząca w parze z Janem Klimentem wnuczka byłego premiera zajęła piąte miejsce), teraz próbuje swoich sił w aktorstwie. 25-latka dołączyła bowiem do obsady serialu "Gliniarze", który jesienią wraca na antenę Polsatu z już dziewiątym sezonem.

Monika Miller w obsadzie serialu "Gliniarze"

Monika Miller zagra w "Gliniarzach" zupełnie nową postać z zespołu detektywów z Wydziału Kryminalnego, którzy zostali wcieleni do nowopowstałego Centrum Biura Policji. Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu prasowego, wnuczka Leszka Millera wcieli się w Żanetę Kujawską, "która umiejętnościami hakerskimi jest w stanie zadziwić nawet dotychczasowego informatyka, Darka (Michał Głowacki)". 

Nowy sezon to także powrót ulubionych par policyjnych: Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) oraz Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuby Roguza (Piotr Mróz), a śledczemu Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz) będzie towarzyszyła piękna i intrygująca Weronika Grot - w tej roli zobaczymy Laurę Samojłowicz, która w ten sposób zalicza wielki powrót do Polsatu. Przypomnijmy, że przed laty grała główną role hicie stacji, serialu "Hotel 52".

Premierowe odcinki serialu „Gliniarze” będzie można można oglądać od poniedziałku do piątku o godz 17:00. Start nowego sezonu już 31 sierpnia.

Zobacz zdjęcia Moniki Miller w roli tajemniczej pani informatyk z CBP już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Monika Miller opowiedziała o swojej orientacji. "Bardziej pociąga mnie..."