Już wiosną na antenie TVN zagości kolejne kuchenne show, tym razem skierowane do młodszej publiczności. „MasterChef junior” to nowy program, w którym w jury zasiądzie największa gwiazda stacji – Magda Gessler. Kto zasiądzie na panelu jurorskim obok kuchennej mistrzyni?

Mówi się, że miejsce obok Magdy Gessler wypatrzyła sobie Monika Mrozowska. Aktorka od niedawna jest związana ze stacją, a wolnym czasie prowadzi bloga o gotowaniu.

- Nie nie wiadomo na ten temat, ale byłoby mi bardzo miło, gdybym dostała taką propozycję – powiedziała Monika Mrozowska w rozmowie z "Faktem".

Aktorka sprawdziła się już w roli prowadzącej w „Dzień dobry TVN”, gdzie była odpowiedzialna za kącik kulinarny. Prywatnie mówi się, że jest specjalistką od kuchni wegetariańskiej. Co więcej, aktorka brała także udział w kampanii promującej oryginalną wersję „MasterChef Junior” z Gordonem Ramsayem.

Monika Mrozowska jest więc mocną kandydatka na jurorkę nowego show. Czy aktorka spełni swoje marzenie i zasiądzie w jury obok Magdy Gessler

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Monika Mrozowska - Zabrała synka na imprezę! [FOTO]