Monika Mrozowska jest w ciąży. Aktorka i autorka książek kulinarnych we wtorek 15 września ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się czwartego dziecka. 40-latka opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć, na których widać jej już wyraźnie zaokrąglony brzuch. Efekty ciążowej sesji opatrzyła wymownym wpisem.

Monika Mrozowska ogłasza ciążę

- Jestem w ciąży. Połowę tego "błogosławionego stanu" udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu - pisze Monika.

W tym samym poście była gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" odniosła się do artykułów i komentarzy na temat jej życia osobistego.

- "40-letnia matka 3 dzieci znana jest głównie ze swoich perypetii miłosnych (...) Monika Mrozowska jest jedną z tych gwiazd, o których pisze się raczej w kontekście kolejnych perturbacji w życiu osobistym, aniżeli sukcesów w sferze zawodowej. Monika przez wiele lat robiła, co mogła, by wciąż móc funkcjonować na obrzeżach show biznesu". Lekturę Pudelka zawiesiłam jakiś czas temu... Dostaję co prawda od znajomych i od Was czasami informacje, że pojawił się "artykuł" podobnej treści, ale... odbiera to tyle sił, że szkoda mi na to tracić energię - Monika cytuje określenia dziennikarzy na swój temat.

- Autorem tego typu treści, których bohaterem jestem nie tylko ja, jest między innymi pan Łukasz oraz jego koledzy "dziennikarze", którzy niestety owoców swojej pracy nie podpisują imieniem i nazwiskiem. Panie Łukaszu, też bym wolała żeby pisał pan o tym jak zasuwam w kuchni od 7:00 do 20:00 karmiąc ludzi najlepiej jak umiem. Albo o tym jak spędzam kilkanaście godzin na planie serialu z super ekipą, którą moje "perturbacje w życiu osobistym" obchodzą tyle, co zeszłoroczny śnieg, którego nie było. Albo o premierze mojej nowej książki, do której tygodniami wymyślam przepisy i robię zdjęcia. Różnica pomiędzy moją pracą "na obrzeżach szołbiznesu" a pana w samym "epicentrum" polega na tym, że ja staram się sprawiać ludziom przyjemność i pod wszystkim, co robię, chętnie się podpisuję... Efekty pana pracy to nerwy rodziny oraz bliskich i jad sączący się w komentarzach. A podpisu autora brak - dodaje.

Ciężarna aktorka ma za złe redaktorom popularnych serwisów plotkarskich, że stale wypominają jej liczbę partnerów, z którymi doczekała się potomstwa.

- Panie "redaktorze", wiem że do Micka Jaggera ciągle mi daleko. Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci... ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek? Zwłaszcza w dobie szybkich randek z Tindera... - zauważa.

Monika Mrozowska jest już mamą 17-letniej Karoliny, 10-letniej Jagody i 6-letniego Józefa. Płeć czwartego dziecka aktorki na razie nie jest znana.

Zobacz pierwsze zdjęcia Moniki Mrozowskiej z jej sesji ciążowej w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Ula Chincz jest w ciąży. "Ula Pedantula" zdradziła, kiedy zniknie z mediów