Monika Mrozowska jest gwiazdą najnowszego wydania magazynu "Gala". Przed laty zdobyła wielką popularność dzięki roli w serialu "Rodzina zastępcza", a dziś sama stworzyła dużą rodzinę. Wychowuje czworo dzieci w nowoczesny sposób. Dzieli się opieką z ich ojcami, a także chętnie korzysta z doświadczenia i pomocy przyjaciółek.

Monika Mrozowska o swojej rodzinie, sile kobiecej przyjaźni i relacjach z byłymi partnerami

Monika Mrozowska w styczniu tego roku urodziła swoje czwarte dziecko. Jak sama przyznaje, pomoc przyjaciółek w czasie ciąży i po porodzie to skarb.

Podczas ostatniej ciąży przekonałam się, jak wiele fantastycznych przyjaciółek mam dookoła. One nawet w środku nocy potrafiłyby uratować mnie z opresji! [...] Wychodzę z założenia, że lepiej zadzwonić do przyjaciółki i poprosić o pomoc, niż udawać heroiczną matkę, która z wszystkim daje sobie radę. Nie uważam, że proszenie o pomoc to dowód słabości.

Jak zapewnia, jej nowoczesne podejście do związków i macierzyństwa wychodzi rodzinie na dobre. Gwiazda, choć spotyka się z krytycznymi komentarzami internautów, jest wierna swoim przekonaniom i dba o to, aby jej patchworkowa rodzina była szczęśliwa.

Doszłam do wniosku, że hipokryzją byłoby życie w fasadowym związku. Dzieci by to od razu wyczuły. Dla mnie założenie: "Bądźmy  razem dla dobra syna lub córki", krzywdzi dziecko, które uczy się patologicznych wzorców. W domu powinny być osoby, które się kochają. Jeżeli ludzie się nienawidzą i z sobą nie rozmawiają, lepiej, by dziecko wychowywał samotny tata albo mama. 

W rozmowie z "Galą" Monika Mrozowska porusza także kwestie relacji z byłymi partnerami i podziału opieki nad dziećmi. Czy żałuje, że zdecydowała się na taki model rodziny?

Dzieci cudownie czują się z ojcami, spędzają z nimi wartościowy czas. Nigdy nie mówią: "Jadę na weekend do taty", tylko podkreślają, że jadą do swojego drugiego domu. [...] Uważam, że kobiety, które dobremu ojcu ograniczają kontakt z synem lub córką, zachowują się perfidnie. [...] Rozstanie z kimś to nie koniec świata. Nie chcę nikogo zachęcać  do rozwiedzenia się, ale w moim przypadku rozstania wyszły mnie i dzieciom na dobre, choć oczywiście jest to trudne przeżycie.

Jak wyglądał proces przyspieszonego dojrzewania, który przeszła, jak radzi sobie z organizacją życia w patchworkowej rodzinie i czy jej dzieci również wkroczą w przyszłości do show-biznesu? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie, czytając cały wywiad z gwiazdą, który znajdziecie w nowym numerze "Gali". Rozmowie towarzyszy niezwykła, rodzinna sesja zdjęciowa autorstwa Marcina Klabana.

W nowej "Gali" także:

  • Katarzyna Pakosińska i jej mąż Irakli Basilashvili – para, która podbiła serca Polaków w programie "Power Couple" o miłości, która była większa niż geograficzna odległość między Polską a Gruzją,
  • Paulina Smaszcz o tym, w jaki sposób droga, którą przeszła dodała jej sił, by wspierać inne kobiety w walce o lepszą przyszłość,
  • Jak mieszka Julia Wieniawa - zaglądamy jej do nowego mieszkania i pokazujemy wam niezwykłe wnętrza,
  • Harlan Coben - kim jest prywatnie autor najpoczytniejszych kryminałów,
  • Modowo-urodowy poradnik o tym, co warto spakować do walizki,
  • Poświęcony Malediwom tekst "Skrawek raju na ziemi", czyli jak wyglądają wakacje w prawdziwej oazie luksusu.

W specjalnym dodatku poświęconym dzieciom: rozmowa z Maciejem Lisowskim znanym na Instagramie jako @matataojciec o ojcostwie samodzielnym, ale nie samotnym, rozmowa z Kamilą Szczawińską o tym, jakie kosmetyki dla dzieci są jej urodowym odkryciem, przegląd najpiękniejszych ubrań i dodatków dla maluchów oraz poradnik, jak uczyć maluchy radzenia sobie z emocjami.

Numer dostępny jest w trzech wersjach:

  • w regularnej cenie 5,99 zł (sam magazyn)
  • w wersji z broszurką kulinarną - najlepszymi przepisami z książki Qmam Kaszę Mai Sobczak Wydawnictwa Marginesy w cenie 6,99 zł
  • z książkami od Wydawnictwa Rebis w cenie 9,99 zł

Zapraszamy do kiosków i saloników prasowych!