Monika Olejnik należy do grona najpopularniejszych polskich dziennikarek. Karierę zaczynała na początku lat 80. XX wieku. W branży słynie z ostrego języka, bezkompromisowości oraz stanowczych sądów dotyczących bieżących spraw społeczno-politycznych.

Od lat lubi również wywoływać kontrowersje swoimi stylizacjami. Choć część mediów już dawno okrzyknęła ją ikoną stylu, nie brakuje opinii, że Monika Olejnik pozwala sobie od czasu do czasu na przesadną ekstrawagancję i zbyt chętnie chwali się markowymi rzeczami, które na siebie zakłada.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Monika Olejnik w kontrowersyjnej sukience za ok. 5 tys. PLN

Faktem jest, że gwiazda przywiązuje dużą wagę do tego, jak wygląda. Nie od dziś wiadomo, że dziennikarka lubi stawiać na stylizacje, które podkreślają jej zgrabne nogi.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Monika Olejnik odchodzi z Radia Zet po 15 latach. Wiemy, kto ją zastąpi!

Dzisiaj zamieściła na Facebooku zdjęcia, na których pozuje w stroju kąpielowym. Dziennikarka wypoczywa na wakacjach, na których nie tylko biega, lecz także gra w siatkówkę i pływa. Zamieszczone zdjęcia wywołały wśród fanów Moniki Olejnik duże poruszenie. Trzeba przyznać, że sylwetka 60-latki jest wspaniała: na jej ciele nie widać ani grama cellulitu lub zbędnych kilogramów. Dziennikarka może pochwalić się płaskim brzuchem oraz długimi, smukłymi nogami. Czego to zasługa? Zapewne aktywnego trybu życiu. Przez wiele lat dziennikarka jeździła na rolkach, co zapewne wpłynęło na ukształtowanie nienagannej sylwetki.

Brawo! Polscy siatkarze wygrali z Egiptem 3-0 w pierwszym meczu na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016! Rafał Majka zdobył brązowy medal. Rano wsiadłem na rower i uwierzyłem w siebie… Fantastycznie! Ja też wierzę, trenuję i namawiam do aktywności, ale do Rio jeszcze przede mną daleka droga - podpisała zdjęcie gwiazda.

Kostium kąpielowy, który ma na sobie, kosztuje ok 1600 złotych. To produkt luksusowej marki Kiini.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Monika Olejnik skończyła 60 lat. Zobacz, jaką metamorfozę przeszła popularna dziennikarka i ikona stylu