Wczoraj wieczorem w Warszawie odbyła się premiera walentynkowych projektów Łukasza Jemioła połączona z wernisażem fotografii Mateusza Stankiewicza. Zarówno kolekcja Jemioła, jak i fotografie Stankiewicza skupiały się na temacie miłości i seksu, które to są bardzo bliskie każdemu z nas. Gwiazdom także. Zwłaszcza w Walentynki! Nic zatem dziwnego, że gwiazdy stawiały się na wydarzeniu tak licznie! Nie zabrakło wśród nich wielkich fanek projektów Jemioła.

ZOBACZ: KAROLINA SZOSTAK po raz kolejny zachwyca szczupłą sylwetką! WOW!

Na evencie zorganizowanym przez projektanta i fotografa nie mogło zabraknąć zaprzyjaźnionych z nimi gwiazd. Na czarno-biało-czerwonej ściance pozowali m.in. Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski, Anna Jagodzińska, Karolina Szostak, Anna Wendzikowska, Lana Nguyen, Alicja Napiórkowska, Michał Piróg, Anna Puślecka, Łukasz Jakóbiak, Anna Dec i Mariola Bojarska-Ferenc.

HOT NEWS: WALENTYNKI 2O17 Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski: Mamy listę ich 20 ulubionych pozycji!

Karolina Szostak po raz kolejny zachwyciła nas swoją nową, szczupłą sylwetką, o czym pisaliśmy już TUTAJ.

Najwięcej zamieszania zrobił wokół siebie jednak Michał Piróg, który na wydarzenie przyszedł cały umazany kolorowym pyłem, którzy rzuca się na ludzi podczas hinduistycznego święta radości i wiosny Holi. Myślicie, że to sposób Michała Piróga na celebrowanie Walentynek?

A jak wyglądała reszt gości na evencie Jemioła i Stankiewicza? Zobaczcie w naszej GALERII! Do twarzy im w czerwieni?

Zobaczcie też wyjątkowe zdjęcia promujące walentynkową kolekcję Łukasza Jemioła