Monika Olejnik to jedna z najsłynniejszych polskich dziennikarek. Blond włosy, cięty język trafne riposty i zamiłowanie do butów to jej znaki rozpoznawcze. O  jej życiu prywatnym wiadomo niewiele. Dziennikarka od prawie dwudziestu lat jest związana z Tomaszem Ziółkowskim. Jak się poznali?

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski są parą, która może się pochwalić jednym z najdłuższych staży w polskim show-biznesie. Przypomnijmy, kim jest  mąż Moniki Olejnik. Tomasz Ziółkowski to znany dziennikarz sportowy. Zaczynał od pracy w radiu, uczestniczył w postawaniu telewizji TVN. Dziś odpowiada za doradztwo przy projektach medialnych. Jak się poznali?

ZOBACZ: MONIKA OLEJNIK w nietypowej stylizacji na pokazie MMC [ZDJĘCIA]

Para poznała się na jednym z korytarzy radiowej Trójki. Ona była już znaną i rozpoznawalną dziennikarką, on dopiero zaczynał swoją przygodę z tym zawodem. Miał zaledwie 23 lata, gdy poznał Monikę Olejnik.  Dziennikarka jest starsza od swojego partnera o 15 lat. Im różnica wieku jednak nie przeszkadza.

Zakochani chętnie pokazują się razem na czerwonym dywanie, a ich stylizacje zawsze idealnie do siebie pasują. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać ich na balu dobroczynnym „Spragnieni piękna” czy na pokazie Łukasza Jemiołaczy pokazie Roberta Kupisza.

Zobaczcie w naszej galerii wspólne zdjęcia pary!