Monika Olejnik jest z pewnością jedną z tych dziennikarek, obok których nie można przejść obojętnie. Jedni ją uwielbiają za błyskotliwość i cięte riposty, którymi dzieli się choćby z fanami na swoim profilu na Facebooku, inni zarzucają jej, że nie jest obiektywna i nie kryje się ze swoimi sympatiami politycznymi.

Nie zmienia to faktu, że Monika Olejnik doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę mediów. Bardzo często głośno jest choćby o jej stylizacjach, które nie dość, że wzbudzają mieszane uczucia u obserwatorów w kwestii estetyki, to jeszcze nie należą do najtańszych.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Monika Olejnik w kontrowersyjnej sukience za ok. 5 tys. PLN

Ostatnio informowaliśmy o tym, że w życiu dziennikarki zaszły duże zmiany. Po 15 latach pracy rozstała się z Radiem Zet i nie poprowadzi jesienią programów Gość Dnia oraz 7 Dzień Tygodnia. Na tym stanowisku zastąpi ją Konrad Piasecki, związany wcześniej z konkurencyjną stacją RMF FM.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Monika Olejnik odchodzi z Radia Zet po 15 latach. Wiemy, kto ją zastąpi!

Wczoraj Monika Olejnik założyła profil na Instagramie. Czy tam również będzie dzielić się ze swoimi fanami przemyśleniami dotyczącymi bieżącej sytuacji społeczno-politycznej czy może uchyli rąbka tajemnicy odnośnie do swojego życia prywatnego? Pierwsze zdjęcie, jakie zamieściła dziennikarka, nie rozwiewa tych wątpliwości, gdyż Monika Olejnik po prostu siedzi za stołem, na którym stoi bukiet białych kwiatów.