Jak donosi "Super Express", Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski prowadzą rozmowy na temat podziału ich wspólnego majątku. Dziennikarka i aktor chcą ustalić wszystko wcześniej, aby sprawa rozwodowa była tylko formalnością. Informator tabloidu podaje, co konkretnie trafi w ręce Richardson.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski - rozwód

Informacja o rozstaniu Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego dla wielu była niemałym zaskoczeniem. Przez lata wydawało się, że stanowią perfekcyjnie dobraną parę, a o kryzysie nie było mowy.

Dziennikarka szybko potwierdziła rozstanie na łamach pracy, aktor natomiast wydał krótkie, nieco lakoniczne oświadczenie, nawiązujące do rozpadu związku. Teraz oboje układają życie na nowo. Monika Richardson jest obecnie partnerką biznesmena, Konrada Wojterkowskiego, Zamachowski podobno spotyka się z koleżanką po fachu.

PRZECZYTAJ: Monika Richardson znowu jest zakochana. Nowy partner sam potwierdził ich związek

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski - jak podzielili majątek?

Jak donosi "Super Express", aktor i była gwiazda TVP mają poprawne relacje. Nie zamierzają również prowadzić sądowej batalii, dlatego sprawę podziału majątku rozwiązują już teraz.

Teraz oboje omawiają sprawy majątkowe, by wkrótce spotkać się w sądzie na rozprawie rozwodowej - donosi informator tabloidu.

Zbigniew Zamachowski w styczniu wyprowadził się z mieszkania dziennikarki na warszawskim Żoliborzu, nazywanego przez nią niegdyś "klitką na Żoliborzu". Jak się okazuje, oddał byłej partnerce również kluczyki od ich wspólnego samochodu. Co zatem zatrzymał dla siebie? Tego nie wiadomo.

W każdym razie - wszystko wskazuje na to, że sprawa w sądzie będzie jedynie formalnością.

ZOBACZ TAKŻE: Monika Richardson ujawnia kulisy małżeństwa z Zamachowskim: "Byłam osobą współuzależnioną"