W marcu media obiegła informacja o rozstaniu Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Powodem rozpadu trwającego osiem lat małżeństwa miała być zdrada aktora. Jak się okazuje, te przeżycia to już jednak przeszłość. Wygląda bowiem na to, że była prowadząca "Pytania na śniadanie" znalazła oparcie w ramionach innego mężczyzny.

SPRAWDŹ: Monika Richardson o związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Dziennikarka zdradziła, co było przyczyną rozpadu małżeństwa

Konrad Wojterkowski - kim jest nowy partner Moniki Richardson?

Nowym wybrankiem Moniki Richardson, do niedawna jeszcze Zamachowskiej, jest Konrad Wojterkowski - polski biznesmen, właściciel Grupy #BeReady, producent filmowy i filantrop. Mężczyzna od wielu lat angażuje się w akcję "Kocham. Szanuję - Nie biję", której celem jest ochrona kobiet oraz dzieci przed przemocą fizyczną.

O swoim związku z byłą gwiazdą TVP przedsiębiorca poinformował w piątek za pośrednictwem mediów społecznościowych. W zamieszczonym na Instagramie wpisie opowiedział m.in. o okolicznościach, w jakich poznał prezenterkę. 

To jest Monika Richardson, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy. Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem - wyznał. 

Na koniec zdradził, dlaczego zdecydował się na taki krok. 

Mówimy o tym sami publicznie, zanim ktoś z przypadkowo zrobionego zdjęcia, zrobi to za nas i będzie to sensacja na wielu okładkach, czy pierwszych stronach portali, choć pewnie po tym wpisie i tak będzie, bo jesteśmy osobami publicznymi i jesteśmy świadomi tego, jak funkcjonuje świat mediów. Wstawimy czasem jakieś wspólne zdjęcia na nasze profile, nie zamierzamy się ukrywać czy chować przed fotografami. Mamy świadomość, że Wasza praca polega również na szukaniu newsów - dodał. 

Prywatnie Wojterkowski jest ojcem 18-letniego syna z pierwszego małżeństwa. W przeszłości spotykał się z Dorotą Gardias. 

Wspólne zdjęcie Moniki Richardson i jej ukochanego znajdziecie w naszej GALERII

ZOBACZ TAKŻE: Syn Moniki Richardson wystąpił na scenie "The Voice Kids"! Zaśpiewał hit Justina Biebera [WIDEO]