Wszyscy pamiętamy czasy, kiedy Monika Zamachowska, wtedy jeszcze Richardson, była u szczytu popularności. Jako prowadząca program "Europa da się lubić" zaskarbiła sobie sympatię całej  Polski. Wszyscy kochali jej uśmiech, inteligencję i umiejętność prowadzenia rozmowy. W 2004 roku zdobyła Telekamerę, wygrywając plebiscyt miażdżącą przewagą głosów. 

Jednak los się odmienił, kiedy dziennikarka zaczęła spotykać się ze Zbigniewem Zamachowskim. Jej popularność gwałtownie spadła, nie dostawała propozycji zawodowych, zniknęła z ekranu i kolorowych czasopism. Mimo że teraz Zamachowscy są modelową parą, nie dostarczają powodów do negatywnych plotek, celebrytka nie może odzyskać dawnej popularności.  Sprawa jest na tyle poważna, że dziennikarka postanowiła zatrudnić profesjonalistę od wizerunku, żeby pomógł jej wrócić do łask widzów i producentów. 

“Monice długo zarzucano, że ponosi winę za rozpad małżeństwa Zbyszka i Aleksandry Justy, z którą aktor wychowuje czwórkę dzieci. Nie pomagały ani wywiady, ani  znknięcie z showbiznesu. Monika ma dosyć negatywnych komentarzy pod swoim adresem, dlatego postanowiła zatrudnić PR-owca, żeby popracował na jej wizerunkiem w mediach” - zdradza jednemu z portali osoba z otoczenia państwa Zamachowskich. 

Zadaniem specjalisty od PR będzie wszystko, co związane z wizerunkiem Moniki Zamachowskiej. począwszy od kontaktów z TVP, mediami, producentami, przez umawianie wywiadów, sesji zdjęciowych, po pilnowanie, aby prezenterka pojawiała się na odpowiednich imprezach i w odpowiednich stylizacjach. 

Gratulujemy profesjonalnego podejścia do sprawy. I czekamy na efekty pracy zawodowca. 

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Monika Zamachowska - Opowiedziała o chorobie syna!