Monika Zamachowska świętowała tydzień temu pierwszą rocznicę ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim. Mimo że dziennikarka na każdym kroku stara się zapewnić wszystkich, że jej związek z aktorem ma się świetnie, to okazuje się, że być może zbierają się nad nimi ciemne chmury!

A wszystko przez... Adriannę Biedrzyńską! Jak donosi bowiem "Fakt", Zamachowskiej nie spodobało się, że aktorka i jej mąż postanowili niedawno reaktywować swój musical "Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością", z którym jeżdżą po Polsce.

Monika Zamachowska uważa, że łącząca jej ukochanego z Biedrzyńską przyjaźń nie jest dla niego dobra. Mimo że aktorów nigdy nie łączyło nic więcej, to gwiazda jest o tę relację bardzo zazdrosna!

- Monika jest zazdrosna i nie ufa jej za grosz - zdradził informator "Faktu".

Co ciekawe, dziennikarka sądzi również, że Adrianna Biedrzyńska nie jest na tym samym poziomie, co jej uzdolniony mąż i ich wspólny projekt może mu zaszkodzić w karierze!

- Uważa, że nie jest to odpowiednie towarzystwo dla tak wielkiego aktora jak Zbyszek. Jej zdaniem w ostatnim czasie Biedrzyńska głównie się ośmiesza. Monika boi się, że to może osłabić pozycję aktora.

Uważacie, że Monika Zamachowska ma powody do zazdrości?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Monika Zamachowska - Miała wypadek!