Monika Zamachowska w jednym z ostatnich wywiadów odniosła się do faktu, że Joanna Racewicz z dnia na dzień została wyrzucona z TVP. Przypomnijmy – Zamachowska cały czas prowadzi tam program „Pytanie na śniadanie”. Dziennikarze zapytali ją, jak wygląda praca na planie programu po tak głośnej i kontrowersyjnej decyzji zarządu Telewizji Polskiej. Zamachowska w rozmowie z Plejada.pl skomentowała odejście Joanny Racewicz z TVP. Jak powiedziała ż ona Zbyszka Zamachowskiego, według niej Racewicz powinna poszukać teraz pracy w medium stricte newsowym:

„To nie była jej decyzja. Joasi miejsce jest w newsach, to jest dla mnie niewątpliwe. Ona ma newsowy umysł, to jest pewne. Chcę ją zobaczyć w Panoramie w najbliższym czasie i wierzę, że to się stanie. Jeśli pójdzie do Faktów, jeśli pójdzie do Wydarzeń polsatowskich - też będę trzymała za nią kciuki!”

Monika Zamachowska zdradziła też, jakie morale panują na planie "Pytania na Śniadanie" po zawieszaniu Joanny Racewicz:

„Myślę, że będzie bardzo sympatycznie tak jak jest do tej pory. Przy tych wynikach oglądalności atmosfera w "Pytaniu na śniadanie" jest naprawdę niezła, a Aśki miejsce jest w newsach.”

Myślicie, że Joanna Racewicz faktycznie powinna poszukać teraz dla siebie pracy w reakcji newsowej? Gdzie byście oglądali ją najchętniej? W Panoramie, Faktach, Wydarzeniach czy może na TVN 24...?